Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

31 października 2019 r. Chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.
W pierwszym etapie turnieju wystartowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych U10 i U12.
W kategorii U12 chłopcy zajęli 5 miejsce, natomiast w kategorii U10 zajęli 1 miejsce  co dało im awans do następnego etapu - powiatowego.
W drugim etapie rywalizowaliśmy ze szkołami, które tez awansowały z pierwszego miejsca w swojej gminie. Turniej stał na wysokim poziomie, mecze obfitowały w wiele składnych akcji, pojedynków, strzałów i parad bramkarskich. Młodzi adepci piłki nożnej ze Skórzewa w tym dniu byli niepokonani. Zagrali bardzo dobre zawody i potwierdzili własne umiejętności, predyspozycje oraz przede wszystkim potencjał sportowy.
Zwycięstwo i awans na finał wojewódzki to bardzo duży sukces chłopców.
Na kolejny etap musimy poczekać do wiosny, wtedy okaże się gdzie odbędą się kolejne mecze .
Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

tymbark 1