Miło nam poinformować o sukcesach, które osiąga uczeń naszej szkoły – Antoni Kosiba z kl. 5C.
2. miejsca w Pucharze ROTAX Max Challenge.

8 miejsce zajął: Kacper Stefański z klasy 3D
9 miejsce zajęli: Hanna Śmierzchalska z klasy 3D,
Piotr Skorupka z klasy 3C

10 miejsce zajął: Jakub Prus z klasy 3D

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
31 października 2019 r. Chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.
W pierwszym etapie turnieju wystartowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych U10 i U12.
W kategorii U12 chłopcy zajęli 5 miejsce, natomiast w kategorii U10 zajęli 1 miejsce  co dało im awans do następnego etapu - powiatowego.
Wyniki Gminnych Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
W dniu 31 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej w Dąbrówce odbyły się zawody – Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt na których nasze zawodniczki zdobyły II miejsce. Dziewczęta reprezentowały również naszą szkołę na zawodach – półfinale Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Kostrzynie gdzie zajęły III miejsce.
W ostatnich dniach listopada uczennica naszej szkoły Natasza Ludwiczak z klasy 6c uczestniczyła w Festiwalu Piosenki Światowej w Poznaniu. Została ona laureatką 2. nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!