Gazetka szkolna CHOPIN - SZOPEN

Drodzy Czytelnicy!
Gazetka Szkolna CHOPIN SZOPEN LOGO
W tym roku odświeżyliśmy nasze grono i stworzyliśmy nową REDAKCYJNĄ DRUŻYNĘ.
Oto my:
Julia Kufel - 3a
Zuzanna Bonarek - 3a
Michelle Pichur - 4b
Anhelina Turko - 4b
Długa Magdalena - 5b
Maja Kadecka - 5b
Tomasz Klimczak - 5b
Konstanty Raciniewski - 5b
Sobczak Lena - 5b
Michał Samolik - 6g
Kamil Marczak - 6g
Jakub Solawa - 6g
Franciszek Kokot - 6g
Tomasz Dembiński - 6g
Blanka Wituła - 6g
Martyna Bryzek - 6d
Kamila Biskup - 6d
Aleksandra Zawieja - 6b

Spotykamy się zawsze na 8. godzinie lekcyjnej w sali c7. Piszemy o nas, szkolnych wydarzeniach i o tym, co nas ciekawi.
W tym roku wzbogaciliśmy się o nowe logo gazetki zaprojektowane i wykonane przez Panią Ewę Grocholską. Serdecznie dziękujemy!
I jeszcze jedna nowinka! Niedawno rozpoczęliśmy dziennikarską przygodę z platformą www.juniormedia.pl, gdzie zrejestrowaliśmy naszą szkołę. Kilka dni temu opublikowaliśmy tam pierwszą gazetkę - Wydanie specjalne 12/19

Wydrukowany egzemplarz gazetki w formie papierowej znajduje się obecnie w holu szkolnego korytarza na tablicy. Zapraszamy do lektury!

Wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi naszej REDAKCYJNEJ DRUŻYNY zapraszamy:
13, 20 stycznia 2020 r.
17, 24 lutego 2020 r.