Rodzice niosą radość

Pierwszego września w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie na uczniów czekała niespodzianka. Na boisku szkolnym zainstalowano siedem wielkoformatowych gier podwórkowych z masy termoplastycznej, w tym m.in. gry w klasy, twister czy alfabet. Gry zostały wybrane w porozumieniu z Dyrekcją i zamontowane przez profesjonalnego wykonawcę przy wsparciu pracowników placówki i członków Prezydium Rady Rodziców. Wartość projektu wyniosła 15.000 zł. Kwota ta została w całości sfinansowana ze składek wpłaconych przez rodziców na rzecz Rady Rodziców. Zebrane w ubiegłym roku fundusze przeznaczono także m.in. na nagrody w konkursach szkolnych, dofinansowanie półkolonii dla potrzebujących uczniów czy słodkie zakończenie roku w postaci „lodów z budki”. Jako Prezydium Rady Rodziców dziękujemy Dyrekcji za otwartość na nasze pomysły i współpracę, pracownikom szkoły za pomoc w realizacji przedsięwzięcia, a wszystkim rodzicom za życzliwość, dzięki której możemy wspólnie nieść radość naszym dzieciom.
Anita Pigłas Sekretarz Rady Rodziców SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie

rodzic 1rodzic 2rodzic 3