ZAGŁOSUJ NA MARTYNKĘ W KONKURSIE BĄDŹ EKO POZNANIAKIEM - DZIECIAKI TWORZĄ ŚMIECIAKI !!!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Uczennica Naszej Szkoły Martyna Bryzek z kl. 3d bierze udział w konkursie "Bądź EKO POZNANIAKIEM- Dzieciaki tworzą Śmieciaki".

Martynka bardzo się napracowała i z różnych odpadów stworzyła PANA ROBOŚMIECIAKA. Aby jej wysiłek został nagrodzony, potrzebuje Waszych głosów.

Głosować można codziennie do 31.10.2016 do godz. 12.00 rejestrując i logując się na stronie www.poznan.naszemiasto.pl, przez Facebook lub wysyłając płatny sms (2,46 z vat) pod numer 72355 o treści EKOFB.31 (jeden sms liczony jako 5 głosów).

Osoby głosujące przez sms w odpowiedzi otrzymają kod dostępu do e-wydania "Głosu Wielkopolskiego".

Podajemy link do głosowania na pracę Martynki:

W imieniu Martynki dziękujemy za wszystkie oddane głosy i trzymamy kciuki !!!

Martynka z Robośmieciakiem3