Plan ferii zimowych organizowanych w okresie od 30 stycznia do 3 lutego 2017

Plan ferii zimowych organizowanych w okresie od 30 stycznia do 3 lutego 2017r.

Każdego dnia spotykamy się o godz. 8.00 na korytarzu przy portierni Szkoły. Rodzice, którzy zadeklarowali odbiór dzieci proszę o podpisywanie się na liście codziennie u wychowawcy przy odbiorze swoich pociech. Z uwagi na brak posiłków proszę o zapewnienie dzieciom picia i jedzenia. Dzieci mogą też zabrać drobne pieniądze.

W każdym dniu przewidujemy zajęcia na sali gimnastycznej, dlatego proszę wyposażyć naszych kolonistów w odpowiedni strój i obuwie sportowe oraz w dniu wyjazdu na JUMP ARENA skarpetki antypoślizgowe( koniecznie w przeciwnym razie dzieci będą musiały zakupić parę na miejscu za 5 zł).

Dzieci będą też potrzebowały na warsztaty plastyczne w Muzeum Narodowym(1-3 klasy bloki rysunkowe, farby, kredki oraz plastelinę natomiast klasy 4-6 klasy dodatkowo skrawki materiałów i bibułę). Zarówno strój sportowy jak i przybory plastyczne uczniowie przynoszą w poniedziałek i zostawiają w swoich salach do piątku.

W trakcie trwania ferii będzie dostępne przed wejściem szkoły lodowisko z którego dzieci również będą mogły korzystać. W przypadku pytań proszę o kontakt – Aleksandra Nazar-Rzejak 605 380 795 w godzinach 8:00 – 15:00.

ferie