Ferie 2017

Przygoda z feriami
W pierwszy tydzień ferii od 30.01- do 03.02.2017 r. w naszej Szkole odbyły się półkolonie , w których uczestniczyło 180 uczniów z klas 1-6.
Każda z dwunastu grup wraz z opiekunami brała udział w różnych zajęciach. Oprócz zajęć sportowych, plastycznych, itegracyjnych czy rozwijających umiejętności, na naszych półkolonistów czekały wycieczki.

Począwszy od poniedziałku wyjeżdżaliśmy na basen, do kina, do jump areny, do Muzeum Narodowego w Poznaniu na lekcję muzealną i wybraliśmy się do skórzewskiej „Rodzinki” - parku rozrywki.
Dodatkową atrakcją „przebywania” w szkole była możliwość jeżdżenia na łyżwach. Nasi podopieczni z wielką chęcią codziennie korzystali z lodowiska, które powstało z inicjatywy mieszkańców Skórzewa w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wielu kształciło swoje umiejętności jazdy na łyżwach, ale byli i tacy, którzy stawiali swoje pierwsze kroki na tej tafli.
Wszyscy zadowoleni i trochę zmęczeni codziennie wracali do domów.
Do następnych półkolonii!