WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

W okresie od 16 do 24 lutego 2017 r. przeprowadzone były eliminacje rejonowe wojewódzkich konkursów przedmiotowych z: języka polskiego, matematyki, przyrody oraz języka angielskiego. Do tego etapu przystąpili uczniowie, którzy wcześniej przebrnęli przez eliminacje szkolne. W Szkole Podstawowej w Skórzewie było 10 takich osób:
- Nel Duftat (6A), Jakub Stachowski (6B), Krzysztof Jańczak (6D) z języka polskiego;
- Stanisław Pogonowski (6B), Marcin Krzewiński (5B), Antoni Krawiecki (5B), Jakub Stachowski (6B), Kamil Mścisz (6E) z matematyki;
- Stanisław Pogonowski (6B), Antoni Krawiecki (5B), Błażej Krociak (6C), Kamil Mścisz (6E) z przyrody;
- Mieszko Pałubicki (6A) z języka angielskiego.

Do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego zakwalifikowali się:
Krzysztof Jańczak (język polski) oraz Marcin Krzewiński (matematyka).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dotychczasowych zmagań! Mamy nadzieję, że nasi reprezentanci doskonale poradzą sobie w finałach konkursów, które odbędą się pod koniec marca. Już teraz trzymamy kciuki, aby tak było!