Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"

We wtorek, 14 marca 2017r. uczniowie klas I-VI naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Świetlik”. Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, podanego w przystępny sposób. Nowatorska formuła, polegająca na przeprowadzeniu doświadczeń, uświadamia, że wszystko, co dzieje się w naturze, ale też w domu, szkole, w środowisku najbliższym każdemu dziecku, da się wyjaśnić w sposób naukowy.
        Do konkursu przystąpiło 71 uczniów na 73 zapisanych. Wyniki „Świetlika” poznamy 16 maja, ale już wcześniej każdy biorący udział w konkursie może sprawdzić, czy poprawnie rozwiązał konkursowe zadania, bowiem 28 marca ukażą się klucze do testów na stronie
www.swietlik.edu.pl
Bez tytułu