Talent Show

We wtorek 28 marca 2017r. uczniowie klas czwartych wybrali się do Multikina 51 w Poznaniu, aby zobaczyć interaktywne widowisko telewizyjne „Talent Show”.
Dzieci dowiedziały się wiele na temat współczesnych mediów, między innymi o procesie powstawania teledysków, poznały słownictwo związane z telewizją, a także usłyszały rady na temat radzenia sobie z tremą przed publicznością.
Jednak najciekawszy moment widowiska nadszedł wtedy, gdy uczniowie sami występowali na scenie i prezentowali swoje talenty przed kamerą. Mogli to zrobić tylko posiadacze szczęśliwych biletów ( te zostały rozdane uczniom tuż przed rozpoczęciem show). Okazało się, że dzieci z naszej szkoły mają różne zdolności – najpopularniejsze z nich to taniec i śpiew.
Wszystkie występy uczniów zostaną zaprezentowane w teledysku, który otrzymamy od twórców widowiska „Talent Show” za kilka tygodni. Już nie możemy się doczekać, bo na pewno będzie to wspaniała pamiątka!