Laureat i finalista Konkursu Kuratoryjnego

Oficjalnie zakończyły się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe przeprowadzone w tym roku w szkołach podstawowych województwa wielkopolskiego. Uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom zorganizowana była 26 maja 2017 r. o godzinie 11:00 w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st.
im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu.
W bieżącym roku szkolnym do finału Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zakwalifikowało się dwóch naszych uczniów: Krzysztof Jańczak (klasa 6D) z języka polskiego oraz Marcin Krzewiński (klasa 5B) z matematyki.
Jest nam bardzo miło poinformować, że laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki został Marcin Krzewiński. Aby uzyskać tytuł laureata, należało w III etapie konkursu uzyskać minimalny wynik 90%.
Gratulujemy Marcinowi i życzymy mu dalszych sukcesów!

2017 LaureatKO Krzewiäski 12017 LaureatKO Jaäczak 1