Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4-ego września 2017 roku kolejny raz zabrzmiał dzwonek. Po dwóch miesiącach wakacyjnego odpoczynku, uczniowie przyszli do szkoły, by kontynuować lub rozpocząć naukę.

W naszej placówce uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w dwóch turach. O godzinie 8:00 w sali gimnastycznej spotkali się uczniowie klas I-III, a o godzinie 10:15 uczniowie klas IV-VI. Towarzyszyli im nauczyciele oraz rodzice. Wszystkich przywitał pan dyrektor Tomasz Kąkolewski i  życzył, by czas spędzony w szkole był radosny, pracowity oraz pełen sukcesów. Specjalne powitanie skierował do najmłodszych, którzy pierwszy raz przekroczyli progi naszej szkoły. W części artystycznej  uczniowie klas piątych przypomnieli nam o letnim nastroju i wakacyjnych przygodach. Obecni uczcili również rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej wspominając o wydarzeniach z 1-ego września 1939 roku. Następnie uczniowie i rodzice udali się na spotkania z wychowawcami klas.