Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W czwartek - 28 września 2017r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Lokal wyborczy był czynny od godziny 8.00 do godziny 12.30, więc wszyscy chętni uczniowie z klas 4-6 oraz nauczyciele mogli oddać głosy na swoich  faworytów. Komisja wyborcza w składzie Sabina Marszałek, Zuzanna Sawala, Katarzyna Słota,Wiktoria Wawrzyniak  wraz z opiekunami - panią Magdaleną Krociak i Beatą Zawartą po podliczeniu głosów ogłosili, iż w Zarządzie SU na rok szkolny 2017/2018 zasiadają: Agata Budziewska z klasy 6A, Amelia Jaskuła z 4F, Iga Wierzbicka z klasy 5D, Adrianna Leszczyńska z klasy 5C, Jerzy Piekutowski z 4B 58 oraz Zofia Belter z klasy 5B.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz życzymy roku pełnego zapału do pracy i pomysłów.

SU1
SU5