Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Udane występy szkolnej reprezentacji w sztafetowych biegach przełajowych w dniu 26.09.2017r. w Dąbrówce oraz w dniu 29.10.2017r. w Kórniku.
       Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. W zawodach uczetniczyły szkoły z: Dąbrowy, Dopiewa, Skórzewa, Konarzewa, Więckowic oraz dwie szkoły z Dąbrówki. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach: rocznik 2005 i młodsi, a także rocznik 2002–04.

Po zaciętej rywalizacji laury zwycięzców przypadły Szkołom Podstawowym nr 1 i nr 2 ze Skórzewa. Dziewczynki zajęły II miejsce. W nagrodę, zwycięskie sztafety reprezentowały gminę Dopiewo w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego, które odbyły się w Kórniku.
       To największa impreza z cyklu Jgrzysk Młodzieży Szkolnej w powiecie poznańskim.
       Chłopcy pobiegli na miarę swoich możliwości i dali z siebie wszystko. Na siedemnaście szkół, nasza reprezentacja zajęła siódme miejsce – gratulujemy!

Nauczyciele W–F

Reprezentacja dziewcząt: