Turniej Piłki Ręcznej - Kępno 2017

W dniach 8-10 grudnia najmłodsze reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 w Skórzewie uczestniczyły w XII Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Kępnie. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodniczek z całej Polski, a zespoły rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. Nasze młode szczypiornistki (rocznik 2007 i młodsze) zaprezentowały się z bardzo dobrze i ostateczne po wygraniu 5 meczów oraz jednej minimalnej porażce zajęły drugie miejsce. Dla większości dziewcząt, które piłkę ręczną trenują dopiero od września, były to pierwsze zawody.

• Wyniki meczów :
  • SP 1 Skórzewo – KKS Polonia Kępno 12:1
  • SP 1 Skórzewo – Junak Włocławek 5:6
  • SP 1 Skórzewo – UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 17:10
  • SP 1 Skórzewo – SP Dopiewo 8:3
  • SP 1 Skórzewo – KKS Polonia II Kępno 16:7
  • SP 1 Skórzewo – KPR Kobierzyce 17:3
  • Klasyfikacja końcowa:
  • 1. Junak Włocławek
  • 2. SP 1 Skórzewo
  • 3. UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie
  • 4. KPR Kobierzyce
  • 5. KKS Polonia II Kępno
  • 6. SP Dopiewo
  • 7. KKS Polonia Kępno
Najlepszą bramkarką turnieju wybrano uczennicę naszej szkoły - Gabrysię Rosikiewicz, a wyróżniona została Zofia Bartnik. Z dobrej strony zaprezentowały się również Małgorzata Kelar i Adrianna Leszczyńska. Na słowa uznania zasługują wszystkie dziewczęta.

Szkołę reprezentowały:

Gabriela Rosikiewicz 5b, Amelia Gogulaska 4a, Alicja Miernik 4a, Anna Filarowska 4f, Emilia Artajew 5c, Wiktoria Lechowska 4a, Zofia Bartnik 5c, Lena Graja 4a, Monika Leszczyńska 4f, Małgorzata Kelar 5c, Adrianna Leszczyńska 5c, Natasza Ludwiczak 5c, Zofia Tadyszak 4g. Trenerem i opiekunem był Łukasz Grabia.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Skórzewo PR