Aukcja „Maskotka dla Matyldy”

Aby pomóc Matyldzie, która urodziła się 1 października z niepełnosprawną nóżką, nasza społeczność szkolna przygotowała piękne maskotki, które będzie można nabyć w drodze licytacji w czwartek 21 grudnia po szkolnych jasełkach. Aukcja maskotek przygotowana przez wolontariuszy,  prowadzona będzie przez panią Joannę Rozmiarek i odbędzie się na sali gimnastycznej po godzinie osiemnastej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i mamy nadzieję, że uda nam się przyczynić do tego, aby Matylda mogła chodzić i biegać na własnych nóżkach. Aby stało się to możliwe konieczna jest operacja, która ma odbyć się w USA. Wierzymy, że te piękne maskotki sprawią Państwu radość a rodzinie Matyldy pomogą zebrać fundusze na operację.
maskotki3
maskotki2