Aukcja „Maskotka dla Matyldy”

Czwartkowy wieczór - 21 grudnia - był w naszej Szkole wyjątkowy. Liczną publiczność zgromadziły przygotowane przez uczniów i nauczycieli jasełka bożonarodzeniowe. Po tym pięknym przedstawieniu wolontariusze z naszej Szkoły pod opieką pani Kingi Stefaniak i pani Anity Karnickiej przygotowali aukcję „Maskotek dla Matyldy”.

Matyldę czeka kosztowna operacja. Święta Bożego Narodzenia przypominają nam o ludzkiej życzliwości, dlatego cała Społeczność szkolna wykonała w tym celu śliczne maskotki. Aukcję prowadziła pani Joanna Rozmiarek, która już niejednokrotnie wspierała nas w takich przedsięwzięciach. Wśród licytujących rodziców znaleźli się hojni sponsorzy, którzy wspomogli rodziców Matyldy i jednocześnie sprawili przyjemność swoim dzieciom. Z całej akcji tzn. z licytacji i sprzedaży motylków udało nam się zebrać 10.749 zł 01 gr. Organizatorzy tego pięknego wydarzenia - szkolny wolontariat i ich opiekunowie oraz Dyrekcja SP nr 1 w Skórzewie serdecznie dziękują za zaangażowanie i pomoc finansową jaką możemy wesprzeć Matyldę.

• wicedyrektor: Elżbieta Mądra
  • opiekunowie koła wolontariatu: Kinga Stefaniak