Jasełka Bożonarodzeniowe

W tym roku Jasełka w naszej Szkole były wyjątkowe – prócz dzieci, które śpiewały na scenie świąteczne piosenki, wystąpili także nauczyciele. To oni wcielili się w role dobrych aniołków, złych diabełków oraz postaci z szopki bożonarodzeniowej.

Było kolorowo i muzycznie. Dzieci zasiadły wśród publiczności, aby podziwiać występ swoich nauczycieli. Emocji nie brakowało… Najmłodsi i ich rodzice z dużym zaciekawieniem oraz radością oglądali przedstawienie. Była to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć poważnych wychowawców tańczących               i śpiewających w przebraniu na scenie… Wszystkim udzielił się cudowny, świąteczny nastrój. A o to właśnie chodziło nauczycielom. Najważniejszym celem Jasełek było sprawienie dzieciom i ich rodzicom niepowtarzalnego prezentu świątecznego.

Całą salę wypełniła magiczna atmosfera – to m.in. dzięki wspaniałym aktorom, którzy zachęcali do wspólnego kolędowania. Dzieci nagrodziły swoich nauczycieli gromkimi brawami. Wszyscy na pewno na długo zapamiętają to wyjątkowe przedstawienie.