Pomagamy Adamowi - przekaż 1% podatku

Szanowni Państwo,
                       Chcemy przedstawić Państwu naszego ucznia – Adama.Adam

Adaś we wrześniu 2017r. jako aktywny, wesoły i pełen pomysłów chłopiec rozpoczął naukę w klasie piątej. Do tej pory jego życie skupiało się głównie wokół kolegów, piłki nożnej, którą trenował i nauki, z którą nigdy nie miał problemów. Niestety, wraz z nadejściem jesieni zaczęły pojawiać się problemy ze zdrowiem, Adam był coraz słabszy ale i tak nikt nie podejrzewał tego, co niebawem usłyszeli jego rodzice. Okazało się, że Adam zachorował na chorobę nowotworową – chłoniaka Burkitta. Dzięki wielkim staraniom rodziców i lekarzy Adam otrzymał szybką pomoc – rozpoczęło się długotrwałe i inwazyjne leczenie i obecnie chłopiec oczekuje na kolejny już cykl chemioterapii.

Koledzy i koleżanki z klasy wraz z wychowawczynią są w stałym kontakcie z Adamem – odbyła się już nawet „videokonferencja” w czasie jego pobytu w szpitalu, a przed Świętami Bożego Narodzenia cała klasa wraz z wychowawczynią pojawiła się  z życzeniami świątecznymi i prezentami od całej społeczności szkolnej przed domem chłopca.
IMG 2528IMG 2587
Choć nie mogliśmy wyściskać Adama i tak wszyscy byli szczęśliwi „ze świątecznego spotkania przez szybę okna”.
Na tyle, na ile możemy staramy się pomóc Adamowi. Na jego konto wolontariusze wpłacili fundusze zebrane w czasie Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Wiemy jednak, że jest to tylko przysłowiowa „kropla w morzu”, gdyż Adam będzie potrzebował nie tylko długotrwałego leczenia ale również kosztownej rehabilitacji.

Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku bądź jakiejkolwiek wpłaty na pomoc dla ADAMA GRZĄDZIELEWSKIEGO.

My oczywiście nadal będziemy działać. Wolontariusze planują już kolejną akcję a koledzy z klasy Adama robią co mogą, aby Adaś nie czuł się osamotniony.

Serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc dla Adama.
                                                                                                                                                            Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, rodzice i wszyscy pracownicy
                                                                                                                                                            Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Pomagamy