Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

W dniach od 10 do 12 stycznia w naszej Szkole były przeprowadzane szkolne eliminacje Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z: języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego.
Język polski – w konkursie wzięło udział 8 osób z klas szóstych. Uczniowie przygotowując się do tych polonistycznych zmagań musieli przeczytać kilkanaście lektur z poziomu 7 i 8 klasy. Niestety, nie udało się nikomu zakwalifikować do etapu rejonowego. Jesteśmy jednak pewni, że nowe doświadczenie wzbogaciło wiedzę i umiejętności uczestników.
Język angielski – do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas 4-6. Do etapu rejonowego zakwalifikował się Jan Campkin z klasy 4G. Uczeń zdobył 31 punktów.
Matematyka – w konkursie matematycznym wzięło udział 13 osób. Marcin Krzewiński z klasy 6B zdobył 34 punkty i przeszedł do etapu rejonowego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dotychczasowych zmagań! Już teraz trzymamy kciuki za Janka i Marcina, którzy w marcu wezmą udział w rejonowym etapie konkursu.