Turniej piłki ręcznej

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt

W poniedziałek 29 stycznia w hali GOSiR w Dopiewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Wielkopolskich Igrzysk Dzieci.

W zawodach wystartowały reprezentacje czterech szkół: SP w Dopiewie, SP w Konarzewie, SP w Dąbrówce i SP nr 1 w Skórzewie. Turniej rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym,, 2x10 minut. Po rozegraniu 6 meczów wyłoniono mistrzynie gminy, którymi zostały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie, srebrne medale przypadły reprezentantkom Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce, brązowe trafiły do Szkoły Podstawowej w Dopiewie, a czwarte miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Konarzewie.

Dziewczynki ze Skórzewa będą reprezentować gminę na Półfinale Powiatu Poznańskiego, który odbędzie się  1 marca w Luboniu.

Wszystkim uczestniczkom należą się brawa za sportową postawę i grę zgodną z zasadami fair play.
Wyniki turnieju :
SP Dopiewo - SP Konarzewo 10:0
SP NR 1 SKÓRZEWO - SP Dąbrówka 14:2
SP NR 1 SKÓRZEWO - SP Konarzewo 18:0
SP Dopiewo - SP Dąbrówka 6:8
SP Dąbrówka - SP Konarzewo 12:1
SP Dopiewo - SP NR 1 SKÓRZEWO 5:13

Szkoła Podstawowa nr 1 im Fryderyka Chopina w Skórzewie wystąpiła w następującym składzie : Natalia Maćkowiak 5a, Gabriela Rosikiewicz 5b, Zofia Belter 5b, Małgorzata Kelar 5c, Agata Budziewska 6a, Zofia Siedlik 6a, Pola Barcińska 6a, Zofia Bartnik 5c, Adrianna Leszczyńska 5c, Zofia Waśkowiak 6a, Amelia Łuszczewska 6a, Maja Niewiedział 5d. Opiekunem drużyny  był Łukasz Grabia.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWIEDZENIA W KOLEJNYM ETAPIE!!!
pr2
pr1