Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej dziewcząt – 2018 r.

W środę 31 stycznia 2018r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Skórzewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej dziewcząt. Nasze zawodniczki zajęły II miejsce. Turniej rozgrywany był systemem 4 x 10min.
     Zwyciężyły dziewczyny ze Szkoły Podstawowej z Dąbrówki i to one będą reprezentować gminę w półfinale Powiatu Poznańskiego, który odbędzie się 8 marca br.w Suchym Lesie.
Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za zaangażowanie i udział w reprezentowaniu szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie wystąpiła w następującym składzie:
Pola Barcińska – 6a,
Sabina Marszałek – 6c,
Weronika Kujawa – 6b,
Pola Kasprzak – 6b,
Zuzanna Sawala – 6c,
Maria Pyrzyńska – 6c,
Julia Włoszyńska – 6b,
Agata Budziewska – 6a,
Zosia Siedlik – 6a,
Joanna Matuszczak – 6c,
Katarzyna Słota – 6c,
Zosia Waśkowiak – 6a,
   Specjalne podziękowania przekazujemy dla chłopców, którzy pomagali w zawodach sportowych:
Kacper Klikowicz,
Maciej Radziewicz,
Stanisław Skowroński.
   Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Opiekun: Anna Skibicka

WP 20180131 10 44 49 Pro