Półkolonie zimowe

Bawiliśmy się przednio…

Za nami już ferie i czas półkolonii to już historia. My chcemy powspominać , by przeżyty wolny czas stał się motorem Naszych działań. Prawie 130 osób wzięło udział w półkoloniach szkolnych, które odbyły się od 12 do 16 lutego 2018r.
     W każdym dniu oprócz zajęć w szkole : sportowych, plastycznych, integracyjnych była przewidziana „atrakcja”. Była to kolejno : zabawa na jump arenie w Poznaniu, warsztaty chemiczne i plastyczne w Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie. W środę obejrzeliśmy w Kinepolis dwa filmu: „Gnomy rozrabiają” i „Czarną panterę”. Natomiast w czwartek wzięlismy udział w zajęciach sportowych w Centrum Sportu Fabianowo. W piątek elegancko ubrani zawitaliśmy w Teatrze Animacji w Poznaniu, gdzie obejrzeliśmy spektakl pt.„Odlot” . Po pełnym pozytywnych wrażeń przedstawieniu , udało nam się spotkać z Koziołkami na poznańskiej starówce.
     To był tydzień pełen wrażeń i na nudę nie można było narzekać. Bezpiecznie i ciekawie spędzilismy ten czas. Było i coś dla ciała ,i ducha czyli wszechstronny rozwój!
    Teraz czekamy na Wakacje!