Dzień Wody

5 kwietnia 2018 r. uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w obchodach Święta Wody. Wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani na niebiesko z przygotowanymi wcześniej transparentami i plakatami.
     Uczniowie klas od pierwszej do trzeciej wzięli udział w konkursie na najciekawsze transparenty i dekoracje. Wygrały klasy: 1B, 2 A, 3 C, 3 D i 3 F.
      Uczniowie z klas od czwartej do szóstej stanęli do rywalizacji w szkolnym turnieju ekologicznym poświęconym tematyce WODY. W różnych konkurencjach: sportowych, plastycznych, teatralnych i wiedzy rywalizowały ze sobą klasy czwarte, piąte i szóste. Wśród klas czwartych zwyciężyła klasa 4 C, wśród piątych – 5 C, a wśród szóstych wygrała klasa 6 C.
     Na koniec świętowania uczniowie wzięli udział we wspólnym przemarszu ulicami Skórzewa, zachęcając tym samym mieszkańców do picia wody.