Osiągnięcia naszych uczniów

Alicja Sobkowiak - uczennica klasy V d zajęła I miejsce w etapie szkolnym i powiatowym w konkursie na grę planszową pod hasłem „Palić, nie palić - oto jest pytanie?” Uczestnikami konkursu są uczniowie  klas  V  szkół  podstawowych województwa wielkopolskiego. Zadaniem konkursowym było przygotowanie gry planszowej, która będzie propagowała zdrowy styl życia wolny od nałogu palenia papierosów i inhalowania e-papierosów. Praca Alicji została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego. GRATLUJEMY WYGRANEJ I TRZYMAMY KCIUKI!!! :)
Organizatorem   konkursu   jest   Wojewódzka   Stacja    Sanitarno - Epidemiologiczna w Poznaniu. Konkurs    organizowany     jest    we    współpracy    z    powiatowymi stacjami sanitarno - epidemiologicznymi na terenie województwa wielkopolskiego.                                                                                                             Partnerzy: Kuratorium Oświaty w Poznaniu  i Wielkopolskie Centrum Onkologii.

Alicja
PISWCOKOP