Szkolny Turniej Taneczny

Nasi uczniowie kolejny raz pokazali swoje niezwykłe umiejętności – tym razem podczas pierwszego Szkolnego Turnieju Tanecznego, który odbył się 15.05.2018r. Uczniowie w dwóch kategoriach: solo lub w małej grupie mieli okazję zaprezentować samodzielnie stworzone i przygotowane choreografie taneczne. Ich wykonanie oceniali jurorzy: Pani Beata Dudek – szefowa Studia Tańca DBST, działającego na terenie Gminy Tarnowo Podgórne, Ewa Zygarłowska i Magdalena Ryglewicz – absolwentki naszej Szkoły, obecnie tancerki klubu OSiR Dance Studio Tarnowo Podgórne oraz Pan Bartosz Kończal.

Rywalizacja była zacięta, wszyscy uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Oczekiwanie na wyniki umilił występ dziewcząt z klubu OSiR Dance Studio Tarnowo Podgórne, a także wspólny taniec całej widowni. W końcu jury z trudem wyłoniło najlepszych: solistę – Jasia Bartosiaka z klasy 4f oraz duet: Zosię Belter z klasy 5b i Agatę Budziewską z klasy 6a. Zwycięzców będzie można zobaczyć na Festynie Rodzinnym 9-ego czerwca, gdzie wystąpią razem ze Szkolnym Zespołem Tanecznym TEMPO.