WYGRALIŚMY!!!

WYGRALIŚMY !!!

scianka robot poziom
Podziękowania
      Zdobyliśmy I miejsce w konkursie „Szkoła Małego Inżyniera”, organizowanym przez Volkswagen Poznań Sp. z oo oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera. Wśród nagród zdobyliśmy zaawansowane technologicznie zestawy klocków LEGO, które pozwalają na samodzielne konstruowanie i programowanie robotów, mających promować nauki ścisłe. Wśród zgłoszonych 132 szkół- do końca walczyliśmy z Zespołem Szkolno- Przedszkolnym w Borku Wielkopolskim. Ostatecznie zdobyliśmy 19 218 głosów, nasi rywale- 19 013. Głosowanie skończyło się 7 XII o g. 23.59. Emocje towarzyszyły nam do końca! Gratulujemy i dziękujemy naszym godnym przeciwnikomJ W końcu zacne było zająć miejsce w pierwszej TRZYNASTCE !!!

Podziękowania przekazujemy też wszystkim głosującym tzn.: UCZNIOM, RODZICOM, Nauczycielom, Pracownikom szkoły oraz wszystkim PRZYJACIOŁOM w/w, którzy na ich prośbę zaangażowali się aby pomóc naszej szkole. Raduje serce fakt, że potrafimy się zmobilizować i zintegrować dla dobra naszych Uczniów.

DYREKCJA