Szkolne Mikołajki

6 grudnia 2018r uczniowi naszej szkoły przygotowali się na przybycie Świętego Mikołaja, były zimowe zagadki, świąteczne piosenki, a chętne dzieci przyszły ubrane w „czapki mikołajki”. Mikołaj odwiedził naszą szkołę rozdał uczniom podarunki jednak w czasie tej podróży nieopatrzenie zgubił kilka rzeczy takich jak: skarpety, łańcuch, wór na prezenty, płaszcz itp. Chętni uczniowie z klas 4-6 brali udział w poszukiwaniach zagubionych przedmiotów. Wszyscy bawili się bardzo dobrze, a szczęśliwi znalazcy nagradzani byli słodkimi upominkami. Ponadto w nocy z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę uczniowie 2 klas piątych (5a i 5b) poszukiwali Mikołaja. W czasie tych zabaw uczniowie brali udział w licznych grach, zabawach sportowych i plastycznych oraz w nocnym oglądaniu filmów. Wszyscy uczestnicy dzielnie dotrwali do rana – jednak mimo wielu prób nie odnaleźli Mikołaja. Może uda im się za rok :)
wspanialych mikolajek 0