Szkolne Jasełka

„Szkolne Jasełka”

W dniu 21 grudnia 2018 roku w sali gimnastycznej, tym razem w świątecznej scenerii, rozpoczęto świętowanie Bożego Narodzenia w naszej szkole.
     O godzinie 9.00. klasa 6c wystawiła „Jasełka” dla całej społeczności szkolnej. Przygotowała je we współpracy z katechetami, panem Kamilem Walaszczykiem, panem Krystianem Przybylskim i panią Joanną Adamską- Skwarek. Po intensywnych próbach nadszedł czas na sprawdzenie się w roli aktorów. Rodzice i uczniowie zadbali o przebrania oraz rekwizyty. Dekorację do całego przedsięwzięcia z wielkim zaangażowaniem pomogły wykonać panie Anna Rożek i Małgorzata Frąckowiak, a także uczniowie. Szóstoklasistom towarzyszyła klasa 2a z piosenką „Anioł za rogiem”. Występy uczniów uświetnił śpiew kolęd w wykonaniu chóru pod dyrekcją pani Joanny Wojtaszek.
     Po „Jasełkach” wszyscy rozeszli się do swoich sal, by tam kontynuować świąteczne spotkania w klasach.
                                                                                                                                                                                                                  J. Adamska-Skwarek
IMG 20181221 083718