Projekt "Karolinka"

Projekt „Karolinka”
styczeń/luty

Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w spotkaniach w ramach projektu „Karolinka”. Dzieci systematycznie współpracują przy realizacji najrozmaitszych zadań.
W styczniu i lutym nie zabrakło tworzenia kartek walentynkowych na Koncert Charytatywny dla Pani Magdy. Pojawił się także pomysł wymiany kartkami walentynkowymi między klasami. Wspólnie zajadano słodycze w ramach tłustego czwartku. Rozmawiano o patronie naszej szkoły – Fryderyku Chopinie. Odbyły się kreatywne zabawy dla najmłodszych - zabawy z plasteliną, malowanie sznurkiem, origami, układanie kostki Rubika. Poszczególne klasy spotkały się w rytmie samby, gdzie wspólna integracja przebiegała pod hasłem muzyki. Każdy mógł się sprawdzić w roli tancerza. Nie zabrakło również wspólnych śpiewów. Było wspaniale!

Niebawem pojawi się relacja z kolejnych spotkań, na które wszyscy niecierpliwie czekają!

Karolinka I i II 2019
Projekt Karolinka styczeń luty pdf skonwertowany 1