PROJECT „CHRISTMAS DAY”

web4
1. Prezentacja piosenek świątecznych przed publicznością odbędzie się w piątek 6 XII 2019:
- 2 i 3 godzina lekcyjna kl. 4 i 5,
- 4 i 5 godzina lekcyjna kl. 6,
- ubieramy się na czerwono oraz zakładamy czapki Mikołaja i obuwie sportowe ,
- każda klasa przygotowuje do zaprezentowania jedną kolędę śpiewaną z pamięci (znajomość tekstu będzie oceniana na lekcjach języka angielskiego*),
* wygranie konkursu zmienia ocenę na 6 dla wszystkich prezentujących.

2. Każda klasa 4-6 w ramach projektu „Christmas Day” weźmie udział w grze Christmas Escape Room na ostatniej lekcji przed Świętami:
- uczniowie z klas 4-6 opanują słownictwo dotyczące świąt i zimy na swoim poziomie.

3. KONKURS na najładniejszą kartę świąteczną własnego pomysłu z życzeniami po angielsku i przetłumaczonymi na język polski oraz dołączoną kopertą:
- kryteria jak w pracy projektowej; wygrana w konkursie, oprócz dyplomu i drobnej nagrody, zapewnia ocenę 6 za udział w konkursie,
- wszystkie konkursowe kartki zostaną wysłane do dzieci w ramach Marzycielskiej Poczty,
- termin oddania prac to 4 XII 2019 (środa).