Informacje dotyczące półkolonii

Każdego dnia spotykamy się o godz. 8.00 na korytarzu przy portierni szkoły. Z tego samego miejsca dzieci są odbierane o godz. 15.00.
Prosimy, aby odbiór dzieci po zajęciach, które nie mają zgody na samodzielny powrót do domu rodzic/opiekun potwierdził podpisem na liście znajdującej się u wychowawcy.
Proszę, aby wszyscy uczestnicy półkolonii byli w wyposażeni w jedzenie i picie na cały dzień.Dzieci mogą też zabrać drobne pieniądze, gdyż będzie możliwość zrobienia zakupów  np. w kinie.
W czasie półkolonii  przewidujemy zajęcia na sali gimnastycznej, dlatego proszę zaopatrzyć kolonistów w odpowiedni strój i obuwie sportowe.Dzieci będą też potrzebowały bloki rysunkowe i kredki. Zarówno strój sportowy jak i przybory plastyczne uczniowie przynoszą w poniedziałek i zostawiają w swoich salach do piątku.
Szczegółowy plan nasi półkoloniści otrzymają w szkole .
W przypadku pytań proszę o kontakt – Kinga Stefaniak   605 380 795