Akcja ,,Nieśmy radość światu!”

Niesiemy radość światu
Dzięki pomysłowości, talentom, a przede wszystkim empatii, nieobojętności i ogromnym sercom naszych uczniów w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie na początku kwietnia ruszyła akcja Nieśmy radość światu!
     Udało się! Niesiemy bo jesteście z nami – właśnie teraz, w trudnych dla wszystkich chwilach.

Brawo! Dziękujemy Autorkom i Autorom pierwszych prac, które pojawiły się w oknach: Darii, Franka, Huberta, Igi, Kingi, Mai, Mateusza, Michała, Natalii, Oli, Oliwii, Poli, Szymona i Wojtka.
     Każdy z projektów jest wyjątkowy i dowodzi tego, że niezależnie od sytuacji chcemy i potrafimy dawać ludziom wokół to, co mamy. Serca, serduszka i plakaty przygotowane w domach i widniejące w oknach uczniów, a także wielkie serce rozpostarte na szybach szkolnej świetlicy są wyrazem naszej wdzięczności wobec lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich osób pomagających innym. Jest to również symbol wzajemnego wsparcia, dzielenia się nadzieją i siłami, których nie tracimy, będąc razem – razem z tymi, którzy są tuż obok, za drzwiami, za oknem, i razem z całym światem, który choruje…
     Pamiętając o podobnych działaniach w innych krajach, stworzyliśmy własną akcję, która trwa… Niesiemy – czekamy na kolejne prace i zachęcamy wszystkich, by również się do nas przyłączyli. Przypominamy, jak to zrobić:

zawieście w oknach samodzielnie przygotowane kolorowe serce lub radosny plakat, wymyślcie pogodne pozdrowienie albo zapiszcie ważną dla Was myśl – hasło, którym chcecie się podzielić.

Zdjęcia swoich ozdobionych okien prześlijcie na adres:

Martyna.Strzykala@sp1skorzewo.onmicrosoft.com
Karolina.Kutereba-Irzyk@sp1skorzewo.onmicrosoft.com
Zamieścimy je wkrótce w naszej galerii!
Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie tutaj Regulamin.