Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Zupełnie inaczej niż zwykle, bez wspólnego spotkania społeczności szkolnej - uczniowie spotkali się w obrębie swoich klas wraz z wychowawcami, zachowując przy tym obowiązujące środki ostrożności ze względu na panującą sytuację.

Po tygodniach bez szkoły stacjonarnej, bez przyjaciół, bez nauczycieli, bez rozmów oraz bez wszystkiego, co okazało się tak bardzo potrzebne w naszym życiu – wszyscy chętnie przekroczyli szkolny próg. W tym dniu okazało się, że to dobroć i otwarte serce znaczy więcej niż wszystko.

Choć maseczki zakrywały twarze, widać było uśmiechnięte oczy dzieci oraz nauczycieli, którzy spotkali się z wielką radością i wdzięcznością za cały rok wspólnej pracy.

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie