Wyprawka pierwszoklasisty

⦁ Strój odświętny (galowy) - dla dziewczynki: biała bluzka, granatowa lub czarna spódniczka, białe lub ciemne rajstopy; dla chłopców: biała koszula, granatowe lub czarne spodnie.
⦁ Strój na w-f: biała koszulka, ciemne spodenki (mogą być też getry długie lub ¾), obuwie sportowe z białą podeszwą (tenisówki lub adidasy - ważne, żeby podeszwa się nie ślizgała). Każde dziecko powinno umieć wiązać buty lub mieć sportowe buty na rzepy.
⦁ Worek, a w nim buty zamienne na rzepy z jasną podeszwą (ciemna niszczy podłogi) – mogą być te same buty, w których dziecko będzie ćwiczyć na w-f .
⦁ Tornister dostosowany do wzrostu dziecka, niezbyt ciężki, z przegrodami.
⦁ Piórnik typu saszetka, a w nim: dobrej jakości kredki ołówkowe, 2 ołówki typu HB,  temperówka metalowa dostosowana do rozmiaru kredek i ołówków, gumka, klej w sztyfcie, nożyczki, długopisy z czerwonym i zielonym wkładem.
⦁ Śniadaniówka oraz bidon na picie.
⦁ Pozostałe materiały i przybory zostaną podane przez wychowawców na pierwszym zebraniu z rodzicami we wrześniu.

Uwaga: wszystkie rzeczy dziecka powinny być podpisane lub oznakowane.

Wyprawka do oddziału przedszkolnego – Zespół Szkolno-Przedszkolny ...