WAŻNY KOMUNIKAT

W Szkole Podstawowej nr1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie pozytywny wynik testu potwierdził zakażenie u jednego z uczniów w środę 14 października i dwójki w czwartek po południu. Cztery oddziały, do których uczęszczają dzieci zostały objęte nadzorem sanitarno-epidemiologicznym do 18 października. Dla uczniów klas 7a,7f,4a i 5a wprowadzono nauczanie zdalne 15 i 16 października. Pozostałe klasy uczęszczają na zajęcia stacjonarne.
Decyzja o zastosowanych środkach  została podjęta przez dyrektora szkoły w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną i Urzędem Gminy Dopiewo. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu informacje rozbudzają ciekawość, ale prosimy o uszanowanie prywatności osób zakażonych i przebywających na kwarantannie.
Prosimy rodziców i uczniów o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowanie zaleceń mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa (dystans, dezynfekcja, maseczka).

DYREKCJA SZKOŁY