Półkolonie zimowe

W pierwszym tygodniu ferii 43 uczniów z klas 1–4 uczestniczyło w półkoloniach zorganizowanych w naszej szkole. Były to półkolonie inne niż zwykle – ze względu na sytuację epidemiologiczną musieliśmy wszyscy funkcjonować w reżimie sanitarnym, nie mogliśmy też wyjeżdżać na żadne wycieczki poza szkołą. Jednak żadne obostrzenia ani maseczki, w których wchodziliśmy do szkoły nie przeszkodziły nam w świetnej zabawie i ciekawym spędzaniu czasu. Zajęcia plastyczne, sportowe, zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia z robotyki, poznawanie świata przyrody – to tylko niektóre z atrakcji. Bardzo nas cieszyło, że mogliśmy wspólnie spędzić ten czas.

Zdjęcia z półkolonii zamieszczone w galerii są dowodem na to, że wszyscy bawiliśmy się doskonale i z radością zdobywaliśmy nową wiedzę oraz umiejętności.