Komunikat

W poniedziałek – 18 stycznia 2021 roku, uczniowie klas 1-3 wracają po feriach zimowych do szkoły i rozpoczynają naukę w trybie stacjonarnym. Wszystkie klasy obowiązuje dotychczasowy plan lekcji. Prosimy, aby odprowadzone do szkoły dzieci wchodziły wyznaczonymi przez wychowawczynie wejściami. Rodziców, którzy zgłaszają chęć skorzystania z obiadu przez swoje dziecko, prosimy o kontakt telefoniczny (w formie SMS-a) z pracownikiem stołówki, nr 609 796 077.

Nadal obowiązują zamieszczone na stronie szkoły PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA zgodne z Wytycznymi MEiN, MZ i GIS.

W poniedziałek – 18 stycznia 2021 roku, kończą się także ferie zimowe dla uczniów klas 4-7
, jednak dzieci z tych klas będą nadal uczyć się w trybie zdalnym, zgodnie z obowiązującym dotychczasowym planem lekcji.