Półkolonie letnie 2021

W pierwszym tygodniu wakacji w dniach 28.06 - 2.07.2021 w naszej szkole odbyły się półkolonie letnie, w których udział wzięło 74 dzieci z klas 1-6. Półkoloniści brali udział w zróżnicowanej formie zajęć takich jak: zajęcia integracyjne w grupach, zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, warsztaty pieczenia chleba, pokaz balonowy, zajęcia sportowe i taneczne, warsztaty robotyki oraz chemiczne, wyjście do stadniny koni połączone z ogniskiem.

Mimo wciąż obowiązującego reżimu sanitarnego wszystkim uczestnikom dopisywały humory z uwagi na możliwość wzajemnego spędzania wolnego czasu, a także możliwości nabywania nowych umiejętności oraz doświadczeń. Dowodem na to są zdjęcia zamieszczone w galerii na naszej szkolnej stronie.

Kolonie2